ISOVER Insulfit (KV-041) 
įpučiama termoizoliacinė medžiaga skirta palėpių ir kitų atvirų paviršių apšiltinimui įpučiant.

Patvirtinimas ir kontrolė – CE ženklas
Sudedamos dalys – stiklo pluoštas
Šiluminis koeficientas – λ 0,041 W/mK
Priešgaisrinė klasifikacija pagal EN13501-1 – A-s0,d0
Atsparumas pelėsiams – Klasė 0
Metalo korozija – Metalo korozijos nesukelia
Žala sveikatai – žalingų medžiagų nėra

 
GREITAS REZULTATAS – naudojant pučiamą mineralinę vatą darbas vyksta greitai – vos per diena turėsite apšiltintą Jūsų namo palėpę ir gyvensite šilčiau bei mažiau išleisite šildymui.
 

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ – Pagaminta žinomo gamintojo Saint-Gobain. Ipučiama apšiltinimo medžiaga yra gaminama tik iš vieno natūralaus žemės produkto - smėlio. Ši medžiaga nėra nuodinga, o laikui bėgant nesensta. Dėl lengvo ir nuoseklaus padengimo įpučiama mineralinė vata yra viena iš geriausių ir dabartinėje rinkoje lengviausiai pritaikomų išpučiamų izoliacinių medžiagų, skirtų palėpių apšiltinimui.
 

SUMAŽĖJĘ ŠILUMOS NUOSTOLIAI – įpučiama mineralinė vata yra sukurta sumažinti šilumos nuostolius pastatuose. Nustatyta, kad vidutiniškai 25% šilumos prarandama per pastato stogą. Izoliavus stogą ir palėpę, sunaudojama mažiau šilumos pastato apšildymui.
 

NĖRA ŠALČIO TILTELIŲ – įpučiama mineralinė vata sudaro efektyvesnį vientisą besiūlį šilumą izoliuojantį sluoksnį.
 

ATSINAUJANTYS GAMTOS IŠTEKLIAI – “Isover” izoliacinė vata yra gaminama iš smėlio – niekada neišsenkančios gamtinės žaliavos, nes gamtoje jos atsargos nuolat pasipildo. Naudojant šią atsinaujinančią žaliavą bei perdirbtą stiklą, sukuriamas produktas, kuris jau per pirmus metus sutaupo tiek energijos, kiek jos buvo sunaudota jo gamybai.
 

REIKIAMA ŠILUMINĖ VARŽA – Statybinių medžiagų šiluminė varža (R) nurodo jų gebėjimą sumažinti šilumos pralaidumą. Kuo didesnė medžiagos šiluminė varža, tuo geresnė yra termoizoliacija. Naudojant įpučiamas apšiltinimo medžiagas galima gauti įvairaus storio vientisą apšiltinimo sluoksnį, taigi turėsite tiksliai tokią šilomos varža, kurios reikia .
 

Montavimas Šįs produktas montuojamas naudojant specialią apšiltinimo įrangą. Norint pasiekti norimą rezultatą, būtina laikytis įrangos gamintojo nurodytų įrangos reguliavimo parametrų. Ši įranga turi būti pritaikyta stiklo pluoštui ir turi turėti efektyvią procesinę dalį, saugią pakrovimo dalį bei paduoti pakankamą oro kiekį, kad būtų galima pasiekti norimą rezultatą.